Prodej

- Morčátka mohou odejít do nových domovů nejdříve ve čtyřech týdnech věku a při minimální váze 250 g. Drobnější prcky pustím do světa až po dosažení této váhy.

- Každý morčík dostane PP (průkaz původu) nebo VP (výpis předků).

- Dohlížím na zdraví našich morčátek. Prcci budou ošetřeni proti plísni a proti vnějším i vitřním parazitům.

- Budu moc ráda za jakékoli informace o morčátku od nás, případně i za fotečky ;-)

- Odběr je možný ve Svitavách nebo Poličce (případně v Litomyšli), morčátko je možné dopravit i do Pardubic a do Náchoda (a do míst po vlakové trase do těchto měst), případně na výstavy, kterých se zúčastníme. Za příspěvek na cestu mohu dopravit vlakem do Brna. Na jiná místa zklusíme dopravu nějak vymyslet ;-)

- Cena je vždy uvedena u daného morčátka v nabídce. Pohybuje se od 200 do 500 Kč (dle pohlaví a výstavních ambic zvířátka). O ceně nesmlouvám, je daná. Chov není výdělečná činnost, je to koníček, a to poměrně drahý koníček - morčátka musíme nejen nakrmit, ale je potřeba jim zajistit veterinární péči, uhradit přípravky na preventivní ošetření zvířat, vitaminové preparáty apod. Peníze z prodeje morčátek jsou tedy opětovně vloženy do chovu na krmení a další potřebné věci. Je možné se při rezervaci morčátka dohodnout na úhradě v podobě naturálií (především zeleniny a ovoce) v dané cenové hodnotě, která je u morčátka uvedena.

 

 

Nabídka morčátek:

 

 

 

Fotka uživatele Romana Sharp Stone

Fotka uživatele Romana Sharp Stone

Fotka uživatele Romana Sharp Stone

Edian Sharp Stone - samec.

Barva: krém s bílou, us teddy SATÉNOVÝ

Matka: Pasta Egeria (krém s bílou)

Otec: Brutus Z Meduseldu (buff-bílá)

Datum narození: 8.6. 2013

Cena: 200 Kč

Doklady: PP

Volný