Mimča mají jména, Beník baští.

21.02.2013 23:46

Prcci z vrhu A dostali tato jména: Klučík tmavý (béžový - zlatý s bílou) je Aston Mastin, klučík světlý (béžový s šafránem nebo ice creamem - uvidíme a s bílou) se jmenuje Argenio (čti Ardženio), tmavá holčička (béžová?) je Adelheid (Adélka), světlá holčička (béžová se šafránem) se honosí jménem Aurora Polaris, což znamená Polární záře. Domácky jí říkáme Polárka.

Zbylí kluci z vrhu B se jmenují: větší Buffalo Bill, menší Big Ben. Big Ben je skutečně prcíček, tak snad mu to jméno alespoň symbolicky pomůže k tomu, aby z něj jednou skutečně byl velký chlapák :-)

Beníček se snaží, krásně pije ze stříkačky kočičí mléko a velmi nepatrně nabývá na váze. Včera jsem zkoušela, jestli mu už nebude stačit bašta jen od mamky Unity, ale šel s váhou dolů. Takže jsme dnes zvýšili dávky dokrmu. Brácha už mu dávno utekl - se svými 100 gramy je už skoro o 40 g těžší než drobeček Beník.Jinak je Beníček celý taťka Pacifik - stejná hlava, stejné zbarvení. Je téměř celý béžový (z jedné strany zcela), jen má zlatou zadní nožku (stejně jako Pacifik) plus zlatý proužek na boku... Teď je to takové káčátko, ale bude z něj krásný cvalda, věřím tomu :-)

Áčkoví mimísci nabývají na váze pěkně.

Tady fotečka pijícího Beníčka: